Ředidla

Prohlédnuté produkty

Najdete nás na Facebooku


Zingasolv Zobrazit větší

ZINGASOLV ředidlo na systém ZINGA

Značka: ZINGA

Ředidlo k nátěrovému systému ZINGA

Více informací

Internetová cena

68,00 Kč s DPH

Více informací

Nátěrová hmota ZINGA se používá jako primární nebo finální antikorozní ochrana ocelových konstrukcí. Dále se používá k opravám zkorodovaných nebo poškozených galvanizovaných a pozinkovaných ocelových součástí.

ZINGA představuje systém „galvanizaci zinkem za studena.“ Zinková vrstva zajišťuje katodickou ochranu ocele, t.j. zinková vrstva koroduje namísto ocele pod touto vrstvou, zinek koroduje v podstatě pomaleji než ocel. Při poškrábání zinkové vrstvy nedochází k šíření koroze pod zinkovou vrstvou. Výhodou této metody galvanizace je užití v terénu.

Vrstva obyčejné nátěrové hmoty vytvoří vzduchovou kapsu, ale jakmile se tato kapsa naruší např. škrábancem, nebo prasklinou, koroze se začne pod vrstvou běžného nátěru rychle šířit. I některé tzv. zinkem obohacené nátěrové hmoty neobsahují dostatečné množství zinku, které je potřebné ke vzniku katodické ochrany.

Nátěrová hmota ZINGA kombinuje oba dva způsoby ochrany, jak bariérové, tak i katodické, což zajišťuje unikátní vlastnost tohoto výrobku

Recenze

Napsat recenzi

ZINGASOLV ředidlo na systém ZINGA

ZINGASOLV ředidlo na systém ZINGA

Ředidlo k nátěrovému systému ZINGA