Naše recenze z nákupního portálu

AvatarM. Pavlusek
11.10.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
rychlost
AvatarM. Trojan
27.09.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlé a férové didání
AvatarD. Rainišová
10.09.2020
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Objednávám si zde zboží opakovaně. Slušné jednání. Zajímavá cena. včasné dodání.

Naše recenze z nákupního portálu

Ověřený nákupstejskal
09.10.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rychlost
Ověřený nákupMarek Loudil
05.10.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Skvělé poradenství
Ověřený nákupOvěřený zákazník
29.09.2020
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Mají to co málo kdo :-)
Slabiny:
Rostoucí ceny, ale za to nemůže Dopler.eu

Velkoobchod sortimentu pásek tesa®

tesa pásky

Lepící pásky tesa jsou nepostradatelným pomocníkem každého podnikatele i domácnosti. Tesa nabízí skutečně stovky způsobů využití, včetně balení zboží. Nabízíme vysoce kvalitní lepící pásky, oboustranné, maskovací, podlahové a mnoho dalších druhů. Bez lepící pásky se neobejdete v žádném skladu, při malování, lakování, při expedici zboží a dalších činnostech.

Jak začít spolupráci

Nejsnazší je, pokud nás kontaktujete se žádostí o velkoobchodní spolupráci na níže uvedených kontaktech:

  • emailem na info@dopler.eu
  • či telefonicky +420 603 352 434

Abychom Vás mohli registrovat jako velkoobchodního odběratele, potřebujeme znát Vaše IČ a informace o požadovaných produktech.

Co získáte:

  • Po prvních třech odběrech s platbou na dobírku (hotovost) možnost platit převodem z účtu na fakturu se splatností 14dní.
  • Získáte individuální ceny na položky, které budete odebírat ve větším množství.
  • Zajímavé velkoobchodní rabaty
  • Odborné poradenství a konzultace
  • Přednostní vyřízení objednávek

Vyznáte se v jednotlivých páskách?

Existuje mnoho druhů lepících pásek a každý lze využít na něco jiného. Existují desítky druhů těchto lepících pomocníků. Vybírat si můžete například:

Maskovací pásky

Jsou perfektním pomocníkem při malování stěn, lakování vozů, apod. Jedná se o lepící pásky, které jsou vyrobeny z velmi tenkého papíru, který snadno odtrhnete a po ukončení práce tuto pásku jednoduše sejmete z povrchu. Nezanechává zbytky lepidla. Dodáváme maskovací pásky značky tesa v různých šířkách. Maskovací pásku vybírejte podle toho, v jakém prostředí ji plánujete používat. Pro malování v interiérech jsou vhodné krepovací pásky.

Jednostranné lepící pásky

Jsou nepostradatelné při lepení krabic, balení dárků či balíků, ale skvěle poslouží také jako fixace, ochrana, barevné značení. U nás si můžete pořídit jednostranné lepící pásky z různých materiálů, v mnoha barvách a rozměrech. Nosnou vrstvu tvoří PVC, polypropylen, papír nebo další materiály. Na nosiči je kvalitní akrylové či kaučukové lepidlo. Jednotlivá lepidla se liší odolností vůči UV záření a teplotou, při které lze danou pásku aplikovat.  Druhem lepidla a nosiče jsou následně určovány vlastnosti konkrétní jednostranné lepící pásky.

Oboustranné lepící pásky

Pomocí oboustranné lepící pásky tesa můžete cokoliv slepit. Během krátké chvíle s ní vytvoříte pevný spoj, který nekoroduje, perfektně těsní, drží a také tlumí. Obejdete se bez šroubů a nýtů. Lepení oboustrannou lepící páskou je snadné a nepotřebujete k tomu drahé nářadí. Profesionální oboustranná lepící páska zvýší efektivitu výroby a umí vám ušetřit čas i peníze. U nás si můžete vybrat hned z několika druhů oboustranných lepících pásek, přesně podle svých potřeb. Díky své pevnosti s nimi slepíte koberce, papír, textil, kov a také sklo, plasty či kompozitní materiály.


Univerzální lepící pásky

Jedná se o lepící pásky, které jsou odolné vůči vlhkosti, jsou vhodné pro krátkodobé využití. Pomohou vám pro balení balíků, přidržování či různé opravy.

Vyberte si kvalitní lepící pásky

Bohatou nabídku lepících pásek tesa máme skladem, proto je možné vám je dodat ve velmi krátkém čase. S lepícími páskami je snadná práce, proto není potřeba složitý návod a různé nářadí. Stačí pásku přitlačit, aby se přilepila na požadované místo. Naší prioritou je dodávat vám kvalitní lepící pásky s dlouhou životností a s možností potisku vlastním logem firmy.

Řadu lepících pásek tesa je možné využívat jak v interiéru, tak v exteriéru. Lepící pásku je potřeba si vybrat podle účelu použití. Jedině tak zvolíte správný materiál a páska bude správně sloužit. Velmi důležitými kritérii jsou šířka, pevnost v tahu nebo odolnost vůči teplu.

Pro snadnou manipulaci s lepícími páskami je vhodné si pořídit také odvíječ pásek, které rovněž pořídíte v mnoha velikostech. Lepící pásku na tento odvíječ velice jednoduše nasadíte, konec pásky odlepíte a nemusíte jej pokaždé hledat. Pro snadné utržení pásky mají plastové či kovové zoubky. Používáte-li pásku denně, pak je tento odvíječ skvělým pomocníkem.

Nevíte-li si rady s výběrem lepících pásek, nebojte se nás kontaktovat. Zkušený personál vám velmi ochotně poradí, který typ pásky je pro vás ten nejlepší. Správně vybrané pásky vám umí ušetřit spoustu starostí.

Těšíme se na spolupráci

Tým Dopler Studio s.r.o.