Odie´s oleje – první část – představení

Odie´s oil ostrava

Konečně, po delší době, přicházíme s novým příspěvkem. A rozhodli jsme se, že jich bude hned několik a na pokračování. Budeme se věnovat hlavně naší poslední novince v sortimentu – olejům Odie’s. U nás sice novinka, ale historie této značky sahá až do roku 1982

Představení značky

Odie’s je rodinná firma sídlící na Floridě v USA od roku 1982.

Zakladatelem je specialista na zpracování dřeva, který je vlastníkem velké společnosti vyrábějící prkenné podlahy. Nebyl spokojen jak se vzhledem tradičních povrchových úprav dřeva, tak s rizikem vystavení se chemickým látkám a toxinům běžných laků a olej. Takže hledal bezpečnější alternativy k běžným průmyslovým produktům.

Může být povrch netoxický a přesto přinést efektivní výsledek? To byla jeho otázka, na kterou se Odie’s Oil stal odpovědí.

Odie’s pracuje harmonicky s přírodními oleji a vosky ve dřevě. Žádná rozpouštědla, žádné toxiny, snadné použití a neuvěřitelný lesk, to byl svatý grál povrchů.

Produkty Odie’s Oil získaly takový úspěch, že se velmi rychle rozšířily v USA a nyní dobívají Evropu. Přidejte se k nám a buďte součástí revoluce Odie’s Olejů!

A co tedy nabízí výrobky Odie’s

Je to kompletní řada povrchových finálních úprav, které poskytují dokonalou kontrolu nad leskem, barvou, kontrastem a tónováním.

  • Bezkonkurenčně bezpečné a environmentálně šetrné výrobky
  • Odie’s je také určen i na ošetření kožených, plastových, kovových, betonových a kamenných povrchů
  • Zvýrazňují hloubku a kresbu dřeva
  • Jsou vyrobeny z potravinářský nezávadných surovin a jsou zdravotně nezávadné (FOOD SAFE, FOOD GRADE)
  • Jsou odolné vůči teplým a studeným nápojům, mastnotě a nečistotám
  • Jsou určeny na vnitřní nebo vnější použití

Tohle jsou hlavní důvody proč jsme se rozhodli tyto oleje, i přes jejich vyšší cenu, zařadit to prodeje. Zatím se těší dobrému ohlasu a jen pozitivním reakcím. Věříme, že si získají oblibu nejen u profesionálů, ale i kutilů a amáterů. Pracuje se s nimi fantasticky a výsledek je často dech beroucí.

V další části se můžete těšit na představení jednotlivých produktů Odie´s oil a výběr toho správného pro váš projekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *