Syntetické

Prohlédnuté produkty

Najdete nás na Facebooku


Sleva! Alkyton Zobrazit větší

ALKYTON kladívkový

Značka: Motip

Samozákladová antikorozní barva přímo na rezavý kov, dřevo i beton - kladívkové provedení

Více informací

Internetová cena

147,84 Kč s DPH

Více informací

Popis:
Alkyton kladívkový je vysoce kvalitní alkydová barva s vynikající odolností, pružností, odolností vůči oděru a rychlým zasychánáním (i při teplotách do +5°C). Hlavní přerdností však je vysoká antikorozní schopnost a možnost natírat i na již zrezavělý a silně zrezavělý kov.
ALKYTON kladívkový kryje v 1vrstvě ve všech odstínech. Účinné antikorozní pigmenty vytvářejí dlouhodobou antikorozní ochranu. Výrobek má velmi dobrou přilnavost i na zkorodovaný povrch po ručním očištění. Použitá rozpouštědla dodávají výrobku vynikající slévatelnost- při aplikaci štětcem lze dosáhnout vzhled obdobné kvality jako při stříkání. Modifikace alkydových pryskyřic uretany dodává výrobku dlouhodobou barevnou stálost a podstatněprodlužuje lesk.


Použití:
ALKYTON kladívkový je především určen k nátěrům nových i zkorodovaných železných kovův exteriérech. ALKYTON kladívkový lze aplikovat přímo na kov v prostředí s mírným průmyslovým znečištěním, nebo s použitím v systému se základovými nátěry RUST- OLEUM na kovové konstrukce vystavené agresivnějšímu průmyslovému prostředí. Zvýšení antikorozní ochrany lze dosáhnout v systému s rychleschnoucím antikorozním základem PRIMER +. Tam, kde nelze povrch dobře očistit použijte antikorozní základ PENETRÁTOR. Nový i zoxidovaný pozinkovaný plech, inox,lehké kovy a titanzinek vyžaduje předúpravu pomocí základového nátěru GALVINOL. Díky své extrémní pružnosti a odolnosti proti působení vnějších vlivůlze ALKYTON kladívkový nanášet i na vyzrálé, základovým nátěrem opatřené dřevo v exteriérech. ALKYTON kladívkový je možno použít i k nátěrům betonu. Není však určen k nátěrům betonových podlah . ALKYTON kladívkový není atestován pro nátěry dětských hraček a pro styk s potravinami. ALKYTON kladívkový není určen pro trvalý ponor.

Aplikace:
ALKYTON lze nanášet štětcem, válečkem i stříkáním.
Barvu před použitím důkladně promíchejte. Pokud možno neřeďte / ředění může být nezbytné pokud aplikaci provádíte při nízkých teplotách/. Vysoké naředění snižuje podíl sušiny a tím i tloušťku nátěrového filmu. Ředění může ovlivnit doby zasychání. V prostředí C1 –C2 se obvykle nanáší na vhodný základ v jedné vrstvě. V prostředí C3-C4 je obvykle nutno aplikovat 2 vrstvy základového nátěru a jednu vrstvu Alkytonu v případě oceli a 2 vrstvy Alkytonu v případě galvanizovaného povrchu

Technické parametre:
Zasychání při 20°C a 50% vlhkosti
na prach - 2 hodiny
na dotek - 4 hodiny
přetíratelný - 16 hodin
plně vytvrzen - 7 dnů
Vydatnost - 10,5m2 / litr
Ředidlo - max 10% Syntetické ředidlo S6005

Dosptupné odstíny
Světle zelená kladívková
Tmavě zelená kladívková
Tmavě modrá kladívková
Stříbrošedá kladívková
Šedá kladívková
Černá kladívková
Červená kladívková
Měděná kladívková
Hnědá kladívková
Zlatá kladívková

Recenze

Napsat recenzi

ALKYTON kladívkový

ALKYTON kladívkový

Samozákladová antikorozní barva přímo na rezavý kov, dřevo i beton - kladívkové provedení

Příslušenství

Ke stažení