Kategorie

Seznam produktů výrobce PEGARUST

PEGARUST je jednosložkový rozpouštědlový antikorozní nátěr na bázi vysokomolekulárních alkydových polymerů. Primárně je určen jako dlouhodobá ochrana ocelových, pozinkovaných a hliníkových povrchů bez použití základových barev.

PEGARUST je jednosložkový rozpouštědlový antikorozní nátěr na bázi vysokomolekulárních alkydových polymerů. Primárně je určen jako dlouhodobá ochrana ocelových, pozinkovaných a hliníkových povrchů bez použití základových barev. Nátěr má excelentní adhezní vlastnosti na většinu vyskytujících se povrchů, má zvýšenou pružnost, elastičnost (až 200%), odolnost vůči povětrnostním vlivům (voda, solná mlha) a otěru. PEGARUST je určen jako dlouhodobá antikorozní ochrana pro hobby i profi použití. Aplikace je možná i ve vlhkém prostředí při teplotách až do -5°C. Možnost nanášení štětcem, válcem, vzduchovým i bezvzduchovým stříkáním. PEGARUST má vysokou krycí schopnost již v jedné vrstvě bez použití základového nátěru a také na dobře soudržné staré nátěry. Neobsahuje žádné olověné pigmenty ani zink-chromáty. 


Doporučené použití:


Používá se především k nátěrům oceli očištěné na minimální standard St2 a povrchů se špatnou přilnavostí, jako je žárově nebo galvanicky pozinkovaná ocel a hliník. Dá se použít jako opravný nátěr na většinu starých nátěrů. Vhodná je pro mírně až středně agresivní prostředí, na nátěry střech, mostů, venkovních plášťů skladovacích nádrží, konstrukcí atd.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek