Vodou ředitelné

Prohlédnuté produkty

Najdete nás na FacebookuSleva! Balakryl UNI Satin Zobrazit větší

Balakryl UNI satin

Značka: Balakryl

Vodou ředitelná saténová vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním vrchním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.

Více informací

Internetová cena

164,56 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Nový pololesklý Balakryl UNI Satin. Kombinuje dobré vlastnosti lesklých a matných Balakrylů a potlačuje jejich negativní vlastnosti, jako je náchylnost na otisky, horší údržba ... .

Charakteristika
Vodou ředitelná vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním vrchním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek, plastů a dalších v interiéru i exteriéru. Nátěr poskytuje povrchu účinnou ochranu a hladký saténový vzhled v široké škále atraktivních barevných odstínů.

Vlastnosti
• Atest na dětské hračky
• Atest pro přímý styk s potravinami
• Ekologická
• Výborná kryvost
• Snadná aplikace
• Dlouhodobá životnost
• Rychleschnoucí a bez zápachu

Použití
• Nové i renovační vrchní nátěry zejména pozinkovaného nebo ocelového plechu, hliníku, mědi, betonu, neglazované keramiky, dřeva, dřevotřískové desky, vláknocementové materiály, plasty a také k nátěrům těles ústředního topení, okenních rámů, dveří, zárubní, zábradlí, střech, nábytku, PVC apod.
• Lze použít pro základní i vrchní nátěry a po zředění vodou i jako napouštědlo na porézní stavební materiály.
• Receptura je vhodná i na nátěry hraček, dětského nábytku a podkladů, které přicházejí do přímého kontaktu se suchými potravinami.

Technický data
Balení: 0,7 kg; 2,5 kg
Barevné odstíny: dle PDF
Konečný vzhled: saténový
Vydatnost: 6 – 9 m2/kg v 1 vrstvě
Doba spotřeby: 2,5 roku

Aplikace
1. Obsah před aplikací důkladně rozmíchejte.
2. Dřevo – povrch dřeva dokonale vybruste a zbavte prachu. Savé podklady napusťte zředěným Balakryl UNI nebo opatřete nátěrem Balakryl Základ na dřevo v 1–2 vrstvách. Pro venkovní více namáhané nátěry použijte Balakryl Fungicidní Napouštědlo na dřevo.
Kov – povrch je nutné zbavit rzi a očistit od mastnoty. Podklad natřete základní antikorozní barvou Balakryl Antikor v 1 – 2 vrstvách.
3. Na takto upravené povrchy můžete nanášet neředěný Balakryl Uni ve 2–3 vrstvách v intervalu 4 –6 hodin při teplotě 20°C. Teplota podkladu a okolí nesmí klesnout pod 10°C.
4. Pomůcky po použití ihned omyjte vodou.

Recenze

Napsat recenzi

Balakryl UNI satin

Balakryl UNI satin

Vodou ředitelná saténová vrchní barva s univerzálním použitím určená k novým i renovačním vrchním nátěrům kovu, dřeva, betonu, omítek a dalších v interiéru i exteriéru.

Příslušenství

Ke stažení