Proč?

Proč jsme se rozhodli založit tento barevný blog?

 

V posledních letech se toho hodně změnilo, na trhu se objevili nové technologie, nový výrobci, nový distributoři, nový malíři, prostě je toho nového až moc. Snažíme se držet krok s dobou, absolvujeme různá školení a prezentace, zkoušíme aplikace nejnovějších barev a postupů a v neposlední řadě se snažíme všechny tyto informace předat dál, naším zákazníkům. Často se však potkáváme s tím, že i malíři, kteří malují dennodenně, jsou pořád naučení používat starší technologie a postupy. Nechceme tím říci, že je to zle. Jen je možnost dělat věci lépe.

 

Rádi by jsme se s Vámi, ať už jste naším zákazníkem, nebo ne, podělili o zkušenosti a dovednosti, rady a typy, zkrátka informace. Na veřejných diskuzích se člověk může dočíst často lživé a zavádějící věci (např., že penetrovat stačí zředěnou barvou, ale k tomu se vrátíme jindy) a lze je jen těžko regulovat a opravovat. Samozřejmě i my jsme jenom lidé, a ty nejsou neomylní. Proto taky poskytnuté informace berte prosím jako doporučení a ne dogma. Můžeme poradit, pomoct, navést …

 

Budeme moc rádi, když se na tyto stránky budete vracet s vědomím, že poskytnuté informace pro Vás byly cenným přínosem a případně je předáte dál.

 

 

Tým DOPLER

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *